#

باشگاه مشتریان

با هر خرید از ارژنگ24، یک امتیاز مخصوص به حساب شما بر می‌گردد. امتیازهای خود را می‌توانید در خرید تور، پرواز خارجی، هتل داخلی و خارجی و همچنین اتوبوس مصرف کنید و به صورت خودکار، تخفیف بگیرید.

در باشگاه مشتریان ارژنگ24 هرامتیاز، معادل ۱۰ هزار ریــــال اعتبار دارد. به این ترتیب، در زمان پرداخت شما می‌توانید، انتخاب کنید که بخشی از هزینـــه‌ی صورت حساب خود را با کسر امتیازتان پرداخت کنید.که امتیازات بصورت پروازخارجی10 امتیاز،پرواز داخلی5 امتیاز،قطار5 امتیاز،اتوبوس3 امتیاز،تور3 امتیاز،هتل3 امتیاز،خدمات3 امتیاز دارامیباشد.

باشگاه مشتریان

راهنمای دعوت از دوستان

برای دعوت از دوستانتان به ثبت نام در ارژنگ24، ابتدا وارد بخش «اطلاعات حساب کاربری» شده و لینک دعوت اختصاصی خود را دریافت کنید، سپس با ارسال این لینک به دوستانتان در پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی و ... ایشان را به عضویت در ارژنگ24 دعوت کنید.
با عضویت هر نفر از طریق لینک دعوت شما و پس از تأیید شماره موبایل ایشان 5 امتیاز در حساب شما منظور می‌شود. توجه کنید که در صورتی که شمارهٔ موبایل دوست شما از قبل در ارژنگ24 ثبت نام کرده باشد امتیازی به شما تعلق نخواهد گرفت. علاوه بر این با اولین خرید کاربرانی که از طریق شما به ارژنگ24 دعوت شده‌اند مطابق جدول بخش «روش کسب امتیاز» به شما امتیاز تعلق خواهد گرفت.
توجه داشته باشید که در صورت تشخیص سوء استفاده از این بخش ارژنگ24 مختار است بدون اطلاع کاربر امتیازات کسب شده را حذف کند.

باشگاه مشتریان

چرا با وجود اینکه من امتیاز باشگاه مشتریان دارم، در هنگام خرید بخش مربوط به امتیازها غیر فعال است؟

        در حال حاضر، امتیازهای باشگاه مشتریان ارژنگ24 فعال نمی باشد.
 تاریخ اعتبار هر تراکنش امتیاز به چه معنا است؟

        هر امتیازی که در نتیجه‌ی خرید از ارژنگ24 کسب می‌کنید تا مدت مشخصی قابل مصرف خواهد بود و بعد از آن منقضی می‌شود. مدت اعتبار امتیازهای کسب شده در هر محصول متفاوت است. در جدول زیر می‌توانید مدت اعتبار هر نوع از امتیاز را مشاهده کنید:
    
  پرواز داخلی    6 ماه
پرواز خارجی 12 ماه
قطار            5 ماه
اتوبوس         4 ماه
هتل خارجی    ۵ ماه
تور            ۴ ماه

-بعد این تاریخ امتیازات شما نمیسوزد ودر قرعه کشی ماهانه که جوایز مختلفی دارد شرکت داده میشوید ودر کانال تلگرام و اینستاگرام اسامی اعلام میشود.

 آیا در خرید از ارژنگ24 می‌توان هم از کد تخفیف استفاده کرد و هم از امتیاز باشگاه مشتریان؟

         امکان استفاده هم زمان از کد تخفیف و امتیازهای باشگاه مشتریان وجود دارد.

 آیا در خرید از ارژنگ24 می‌توان هم از کد تخفیف استفاده کرد و هم از امتیاز باشگاه مشتریان؟

امکان  استفاده هم زمان از کد تخفیف و امتیازهای باشگاه مشتریان وجود ندارد.
    
یکی از دوستانم با لینک دعوت من در ارژنگ24 ثبت نام کرده اما امتیازی دریافت نکردم، چرا؟

        امتیاز دعوت از دوستان تنها در صورتی به شما تعلق می‌گیرد که دوست شما پس از ثبت نام با لینک دعوت شما، شماره موبایل خود را از طریق کدی که به ایشان پیامک می‌شود تأیید کند.