#

پرسش و پاسخ

 
 • آیا برای خرید بلیط عضویت در ارژنگ24 اجباری است؟

  عضویت در سایت برای خرید بلیط درارژنگ24 الزامی نیست. به دلیل امکان پیگیری های بعدی بلیط و اراپه پشتیبانی با کیفیت ،سیستم خودکار شمارو عضو میکند.
 • چگونه مطمئن شوم بلیط من صادر شده است؟

  در صورتیکه یکی از موارد زیر را مشاهده کرده باشید، بلیط شما صادر شده است: مشاهده بلیط بعد از پرداخت بانکی دریافت پیامک صدور بلیط دریافت ایمیل صدور بلیط اگر سه مورد بالا را مشاهده نکرده اید لطفا به بخش منو سایت قسمت سفارشات و استردادها مراجعه نمایید در صورتیکه بلیط خود را در این بخش مشاهده میکنید بلیط صادر شده است. اگر در حین خرید با خطا مواجه نشده اید و بلیط خود را در هیچیک از موارد بالا ملاحظه نکردید با پشتیبانی تماس بگیرید.
 • چطور میتوانیم اعتبار حساب خود را شارژ کنیم؟

  ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای این کار از منوی بالای سایت روی گزینه «ورود-ثبت‌نام» کلیک کنید. در نوار کشویی شماره تلفن و رمز عبور خود را وارد کنید و بر روی دکمه «وارد شوید» کلیک کنید. مجدداً از منوی بالای سایت بر روی آدرس ایمیل خود کلیک کنید و از نوار کشویی، روی دکمه «افزایش اعتبار» کلیک کنید. سپس مبلغ موردنظر خود را وارد کرده و با کلیک بر روی دکمه «پرداخت» وارد صفحه پرداخت بانکی شوید. توجه داشته باشید که برای پرداخت اینترنتی به کارت شتابی و رمز دوم نیاز دارید.
 • چطور میتوانیم اطلاعات کاربری خود را تکمیل کنیم؟

  ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای این کار از منوی بالای سایت روی گزینه «ورود-ثبت‌نام» کلیک کنید. در نوار کشویی آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید و بر روی دکمه «وارد شوید» کلیک کنید. مجدداً از منوی بالای سایت بر روی آدرس ایمیل خود کلیک کنید و از نوار کشویی، روی دکمه «اطلاعات حساب کاربری» کلیک کنید تا اطلاعات کاربری برای شما نمایش داده شود. اطلاعات حساب کاربری خود را تکمیل کنید و در مرحله آخر مطمئن شوید که تغییرات را ذخیره کرده‌اید.
 • من قبلا در سایت ارژنگ24 ثبت نام کردم چطور میتوانم واردشم؟

  از منوی بالای سایت روی گزینه «ورود-ثبت‌نام» کلیک کنید. در نوار کشویی باز شده شماره تلفن و رمز عبور خود را وارد کنید و بر روی دکمه «وارد شوید» کلیک کنید.
 • چگونه میتوانم در سایت ارژنگ24 ثبت نام کنم؟

  از منوی بالای سایت روی گزینه «ورود-ثبت‌نام» کلیک کنید. در نوار کشویی روی گزینه‌ی «ثبت‌نام کنید» کلیک کرده و وارد صفحه ثبت‌نام شوید. آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و رمز عبور را وارد کنید و پس از اعلام موافقت خود با قوانین و مقررات ارژنگ24، بر روی دکمه «ثبت‌نام» کلیک کنید تا ثبت‌نام شما انجام شود.
 • از چه روشی میتوانم بلیط تهیه کنم؟

  از سایت ارژنگ24 از اپلیکیشن های ارژنگ24
 • هنگام خرید بلیط هواپیما از سایت امکان انتخاب صندلی وجود دارد؟

  خیر؛ هنگام رزرو بلیط هواپیما داخلی یا خارجی امکان انتخاب صندلی وجود ندارد. البته در زمان چک‌این انتخاب محدوده صندلی امکان‌پذیر است.
 • آیا پس از خرید بلیط هواپیما، امکان تغییر نام و نام خانوادگی وجود دارد؟

  در پرواز داخلی یا خارجی، امکان تغییر نام و نام خانوادگی در بلیط سیستمی وجود ندارد. اما در بلیط چارتر، برخی از چارترکننده‌ها این تغییر را می‌پذیرند.
 • آیا پس از خرید بلیط اینترنتی امکان استرداد آن وجود دارد؟

  وقتی از ارژنگ24 یعنی بهترین سایت خرید بلیط هواپیما ، بلیطتان را رزرو می‌کنید، خیالتان آسوده است که امکان استرداد وجه در صورت کنسل کردن بلیط وجود دارد. میزان جریمه را هم هنگام رزرو آنلاین بلیط هواپیما در قسمت قوانین استرداد بخوانید. میزان جریمه به نوع بلیط، کلاس پروازی، کلاس نرخی و... بستگی دارد.