#

هواپیمایی وارش | ارژنگ24

هواپیمایی وارش | ارژنگ24

هواپیمایی وارش | ارژنگ24

شرکت هواپیمایی وارش (سهامی خاص)، در سال 1396 به پشتوانه‌ی تجارب فراوان در صنعت هوانوردی با محوریت استان مازندران فعالیت خود را آغاز نمود. وارش در گویش مازنی به‌معنای باران و ایرلاین وارش اولین شرکت هواپیمایی در استان سرسبز مازندران می باشد. این شرکت یکی از اولویت‌های اصلی خویش را تضمین ایمنی پرواز در کنار ارتقاء سطح کیفی پروازها قرارداده، تا گامی عظیم در صنعت هوایی کشور برداشته شود. برنامه‌ریزی اولیه شرکت هواپیمایی وارش، پوشش پروازهای داخلی بوده و در این راستا از نیروهای متخصص و مجرب در کنار نیروهای جوان و پر انرژی بهره می‌گیرد. شرکت هواپیمایی وارش، با هدف رشد و توسعه‌ی زیرساخت‌های صنعت هوایی استان مازندران تاسیس شده تا علاوه بر اشتغال‌زایی در این استان، در کوتاه‌ترین زمان به جایگاه ویژه‌ای در صنعت هوایی کشور نایل شود.
راهنمای خرید پرواز وارش

برای خرید آنلاین بلیط پرواز وارش، کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف ابتدای نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی و پس از فشردن دکمه جستجوی پرواز، لیست کاملی از پروازهای وارش برای مسیر مورد نظر شما به نمایش در می آید. می توانید اطمینان داشته باشید که در لیست پروازهای وارش ، انواع بلیط ارزان وارش و بلیط لحظه آخری وارش نیز برای شما نمایش داده می شود . شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط وارش را در کوتاهترین زمان و بصورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید.
قبل از رزرو آنلاین پرواز وارش بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شویدهواپیمایی وارش ارژنگ24

کلاس پروازی وارش
  کلاس اکونومی
هواپیمایی وارش فقط دارای یک نوع کلاس پروازی اکونومی می‌باشد.
بار دستی مجاز هواپیمایی وارش
مقدار بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای وارش نباید بیش از 5 کیلوگرم باشد.
پذیرش بار مجاز هواپیمایی وارش
پذیرش بار مجاز در پروازهای وارش حداکثر 20 کیلوگرم می‌باشد.
ناوگان هوایی هواپیمایی وارش
در این ناوگان هواپیماهای بوئینگ فعالیت جابه جایی مسافران را انجام می دهند. در ابتدا ۵ فروند هواپیما بوئینگ دارد که سه فروند بوئینگ مدل B737-300 و یک فروند هم بوئینگ مدل B737-500 است. میانگین سنی هر چهار هواپیما به ۲۰ سال می رسد. قبل از آن، تمام این هواپیماها متعلق به شرکتی اوکراینی بود و حتی گاهی توسط هواپیمایی آتا اجاره شده بود. در سال های آینده همچنان به ناوگان هواپیمایی این ایرلاین افزوده خواهد شد.

هواپیمایی وارش ارژنگ24

هواپیمایی سری ۵۰۰ آن با ظرفیت مسافر ۱۲۶ تا ۱۳۲ نفر هم اکنون ۳ فروند هستند. دو هواپیمای این مدل از شرکت هواپیمایی آتا خریداری شد و یک هواپیما هم از کیش ایر وارد این شرکت هواپیمایی جوان شده است.
قوانین شرکت هواپیمایی وارش
کلیه پروازهای این ایرلاین جوان در کلاس پروازی اکونومی انجام می شوند. میزان بار مجاز برای پروازهای داخلی آن نیز ۲۰ کیلوگرم برای هر مسافر است. در حدود ۲۰ مسیر پروازی درون ایران، با هواپیمایی وارش و محوریت شمال کشور، به راحتی می توانید خود را به شمال کشور برسانید.

قوانین استرداد بلیط به این شرح است که می توانید با کسر تنها ۱۰ درصد قیمت، هزینه را دریافت کنید. تنها بایستی تا ساعت ۱۲ ظهر ۳ روز قبل از زمان پرواز، برای استرداد بلیط اقدام کنید. از این زمان تا ۲ ساعت قبل از پرواز اگر اقدام به پس دادن بلیط نمایید، ۳۰ درصد مبلغ کل جریمه می شوید. اگر هم بلیط هواپیمای خود را تا زمان پرواز و No Show استرداد نزده اید و در این هنگام درخواست دهید، تا ۵۰ درصد هزینه را دریافت خواهید نمود

هواپیمایی وارش ارژنگ24

مسیر پروازی وارش
بیشتر پروازهای این ایرلاین برای پایتخت استان ها و در حدود ۲۰ مسیر انجام می شود. سه فرودگاه و پایگاه اصلی آن، در شهرهای نوشهر، ساری و رامسر قرار گرفته اند.
تهران به بندرعباس،کیش،مشهد،ساری،شیراز
  شیراز به کیش،مشهد
کیش به اصفهان،اصفهان،اهواز،ساری
  مشهد به تبریز،رشت،ساری،کیش
اولین پرواز بین المللی هواپیمایی وارش از مشهد به پایتخت تاجیکستان یعنی شهر دوشنبه و با ۹۰ مسافر انجام گرفت. این پرواز در ۱۶ خرداد سال ۱۳۹۸ بود.

هواپیمایی وارش ارژنگ24

امنیت وارش
هواپیمایی وارش پس از عبور از بررسی‌ها و بازرسی‌های گوناگون در زمینه‌های مختلفی همچون عملیات پرواز، امنیت هوایی و بازرگانی، ایمنی، صلاحیت پرواز توانست گواهی AOC (گواهینامه بهره‌برداری هوایی) را کسب کند. بعلاوه وارش با قراردادی که با بیمه ایران بست، تحت پوشش کامل بدنه، مسافر، و شخص ثالث قرار گرفت.

هواپیمایی وارش ارژنگ24

دفاتر وارش
هواپیمایی وارش به‌طور کلی دو دفتر، یکی در تهران و دیگری در ساری، دارد:

دفتر تهران:  اکباتان- خیابان نفیسی- خیابان کیوان- پلاک 4
شماره تلفن دفتر تهران: 44668529

دفتر ساری:  میدان شهدا- به سمت ملامجدالدین- شرکت هواپیمایی وارش

تلفن دفتر ساری:  ۰۱۱۳۳۲۰۰۱۳۰ – ۰۱۱۳۳۲۶۸۶۷۹

نام ایرلاین: وارش
کد VR :IATA
سال تاسیس: 1396
مقر اصلی: ساری، ایران

با ارژنگ24 ایرلاین ها رو بشناس.

29 تیر 1399 ۷۸

نمایش مجله های مشابه