#

پيام تسليت رئيس سازمان هواپيمايي کشوري به مناسبت اولين سالروز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سليماني

پيام تسليت رئيس سازمان هواپيمايي کشوري به مناسبت اولين سالروز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سليماني

پيام تسليت رئيس سازمان هواپيمايي کشوري به مناسبت اولين سالروز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سليماني
بسمه تعالي

فقدان سردار دلها، سپهبد حاج قاسم سلیمانی غمي جانگداز، تلخ و باورنكردني است. يكسال از عروج اين فرمانده محبوب و عزت آفرين سپاه اسلام مي گذرد اما هنوز برايمان قابل باور نيست و همچنان در سوگ وي دلهايمان بي قرار و داغدار است.
سليماني نماد مجاهدت در راه خدا بود. او در راه دفاع از اسلام و میهن سنگ تمام گذاشت  و از آنجا كه شهادت، غايت نهايي اخلاص و كمال انسانيت است، تنها نائل شدن به فوز عظيم شهادت مي توانست پاداش اين مرد ولايت و مقاومت باشد. اخلاص، شجاعت، رشادت، مقاومت و خدمات حاج قاسم به مستضعفين و مسلمانان، او را محبوب و سردار دلها كرد.
امروز گرچه از نبودش داغداريم اما از اندوهمان مي كاهد اينكه باور داريم پرچم حق جويانه و مبارزه طلبانه این شهید عزيز برعلیه استكبار جهاني، در دستان رهروان و جوانان ايران اسلامي بر افراشته شده است.
دشمنان بدانند عزم ملت ايران براي ايستادگي، مقاومت و مبارزه در راه حق و حقيقت و ارزش هاي اسلامي دوچندان شده و فصل جديدي از مبارزه عليه استكبار آغاز و بار ديگر يك دل و يك صدا، عزم هايمان را براي دفاع از ميهن و ارزشهاي انقلاب و ايران اسلامي راسخ تر ساخته ايم. 
بی شک آرمان مقدس و راه سترگ اين عزيز راه جهاد، مقاومت و ظلم ستیزی عميق تر از گذشته شده و با خون شهيد سليماني ريشه هاي انقلاب تنومند تر خواهد شد.
در سالروز شهادتش به سوگ مي نشینیم و برماست كه یاد و نام محبوب دلهاي مستضعين و سردار رشيد اسلام را بزرگ بداريم.
در اين مجال ضمن اداي احترام به مقام شامخ اين شهيد عزيز و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام ابومهدی المهندس، سالروز ضایعه بزرگ شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده دلاور و غیور نیروی قدس سپاه پاسداران و فرزند برومند ملت ایران را به محضر رهبر معظم انقلاب، امام خامنه ایی عزیز(مدظله العالی)، ملت شريف ايران، خانواده بزرگوار ایشان و خانواده بزرگ صنعت هوانوردي کشور تبریک و تسلیت عرض نموده و برای آن مجاهد خستگی ناپذیر جبهه‌های حق علو درجات و برای خانواده این شهید بزرگوار شکیبایی و اجر الهی مسالت می نمایم.

تورج دهقانی زنگنه
معاون وزیر راه و شهرسازی و
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری

منبع سازمان هواپیمایی کشوری
13 دی 1399 ۵۹

نمایش مجله های مشابه